RB500VM-40TE-17
DigiKeyn tuotenumero
RB500VM-40TE-17TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RB500VM-40TE-17CT-ND - Cut Tape (CT)
RB500VM-40TE-17DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RB500VM-40TE-17
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 40V 100MA UMD2
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 40 V 100mA Kiinnitys pintaan UMD2
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RB500VM-40TE-17 -mallit
Kategoria
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi @ Vr, F
6pF @ 10V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
40 V
Valmistajan laitepakkaus
UMD2
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
100mA
Toimintalämpötila - liitos
125°C (maks.)
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
450 mV @ 10 mA