RB168MM150TR
DigiKeyn tuotenumero
RB168MM150TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RB168MM150CT-ND - Cut Tape (CT)
RB168MM150DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RB168MM150TR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 150V 1A PMDU
Tarkka kuvaus
Diodit 150 V 1A Kiinnitys pintaan PMDU
EDA/CAD-mallit
RB168MM150TR -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
4 µA @ 150 V
Valmistajan laitepakkaus
PMDU
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
150 V
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
840 mV @ 1 A