RB168MM100TFTR
DigiKeyn tuotenumero
RB168MM100TFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RB168MM100TFCT-ND - Cut Tape (CT)
RB168MM100TFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RB168MM100TFTR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 1A PMDU
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 1A Kiinnitys pintaan PMDU
EDA/CAD-mallit
RB168MM100TFTR -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
400 nA @ 100 V
Valm.
Luokka
Autoteollisuus
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
PMDU
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
810 mV @ 1 A
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)