RB168LAM150TR
DigiKeyn tuotenumero
RB168LAM150TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RB168LAM150CT-ND - Cut Tape (CT)
RB168LAM150DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RB168LAM150TR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 150V 1A PMDTM
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 150 V 1A Kiinnitys pintaan PMDTM
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RB168LAM150TR -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
2.5 µA @ 150 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Teknologia
Valmistajan laitepakkaus
PMDTM
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
150 V
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
840 mV @ 1 A