RB160VAM-60TR
DigiKeyn tuotenumero
RB160VAM-60TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RB160VAM-60CT-ND - Cut Tape (CT)
RB160VAM-60DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RB160VAM-60TR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 60V 1A TUMD2M
Tarkka kuvaus
Diodit 60 V 1A Kiinnitys pintaan
EDA/CAD-mallit
RB160VAM-60TR -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
670 mV @ 1 A
Valm.
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
40 µA @ 60 V
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
60 V
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A