RB160MM-90TFTR
DigiKeyn tuotenumero
RB160MM-90TFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RB160MM-90TFCT-ND - Cut Tape (CT)
RB160MM-90TFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RB160MM-90TFTR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 90V 1A PMDU
Tarkka kuvaus
Diodit 90 V 1A Kiinnitys pintaan PMDU
EDA/CAD-mallit
RB160MM-90TFTR -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 µA @ 90 V
Valm.
Luokka
Autoteollisuus
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
90 V
Valmistajan laitepakkaus
PMDU
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
730 mV @ 1 A
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)