RB095BGE-90TL
DigiKeyn tuotenumero
RB095BGE-90TLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RB095BGE-90TLCT-ND - Cut Tape (CT)
RB095BGE-90TLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RB095BGE-90TL
Kuvaus
DIODE ARRAY SCHOTT 90V 6A TO-252
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 90 V 6A Kiinnitys pintaan TO-252-3, DPAK (2 jalkaa + juotoskohta), SC-63
EDA/CAD-mallit
RB095BGE-90TL -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
750 mV @ 3 A
Valmistaja
Rohm Semiconductor
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
150 µA @ 90 V
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Pakkaus / kotelo
TO-252-3, DPAK (2 jalkaa + juotoskohta), SC-63
Teknologia
Schottky
Valmistajan laitepakkaus
TO-252
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
90 V
Päätuotenumero
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
6A