RB068LAM150TR
DigiKeyn tuotenumero
RB068LAM150TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RB068LAM150CT-ND - Cut Tape (CT)
RB068LAM150DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RB068LAM150TR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 150V 2A PMDTM
Tarkka kuvaus
Diodit 150 V 2A Kiinnitys pintaan PMDTM
EDA/CAD-mallit
RB068LAM150TR -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
3 µA @ 150 V
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
150 V
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
2A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
810 mV @ 2 A