RB068LAM-60TR on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Nexperia USA Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Diodit 60 V 2A Kiinnitys pintaan PMDTM
RB068LAM-60TR
DigiKeyn tuotenumero
RB068LAM-60TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RB068LAM-60CT-ND - Cut Tape (CT)
RB068LAM-60DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RB068LAM-60TR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDTM
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RB068LAM-60TR -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
2 µA @ 60 V
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
60 V
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
2A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
680 mV @ 2 A