RB050LAM-60TFTR
DigiKeyn tuotenumero
RB050LAM-60TFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RB050LAM-60TFCT-ND - Cut Tape (CT)
RB050LAM-60TFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RB050LAM-60TFTR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 60V 3A PMDTM
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 60 V 3A Kiinnitys pintaan PMDTM
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RB050LAM-60TFTR -mallit
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
26.35 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 µA @ 60 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Teknologia
Asennustyyppi
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
60 V
Pakkaus / kotelo
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
3A
Valmistajan laitepakkaus
PMDTM
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
560 mV @ 3 A
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)