PTZTE255.6A
DigiKeyn tuotenumero
PTZTE255.6ATR-ND - Rullattu teippi (TR)
PTZTE255.6ACT-ND - Cut Tape (CT)
PTZTE255.6ADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTZTE255.6A
Kuvaus
DIODE ZENER 5.6V 1W PMDS
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 5.6 V 1 W ±6% Kiinnitys pintaan PMDS
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
8 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
20 µA @ 1.5 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Pakkaus / kotelo
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Valmistajan laitepakkaus
PMDS
Toleranssi
±6%
Päätuotenumero
Teho - maksimi
1 W