PTZTE253.6B
DigiKeyn tuotenumero
PTZTE253.6BTR-ND - Rullattu teippi (TR)
PTZTE253.6BCT-ND - Cut Tape (CT)
PTZTE253.6BDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTZTE253.6B
Kuvaus
DIODE ZENER 3.6V 1W PMDS
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 3.6 V 1 W ±5% Kiinnitys pintaan PMDS
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PTZTE253.6B -mallit
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
15 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
60 µA @ 1 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Pakkaus / kotelo
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Valmistajan laitepakkaus
PMDS
Toleranssi
±5%
Päätuotenumero
Teho - maksimi
1 W