PSR100KTQFH1L00
DigiKeyn tuotenumero
846-PSR100KTQFH1L00TR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-PSR100KTQFH1L00CT-ND - Cut Tape (CT)
846-PSR100KTQFH1L00DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSR100KTQFH1L00
Kuvaus
RES 0.001 OHM 1% 8W 2512
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 mOhms ±1% 8W Piirivastukset Epästandardi Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus Metallielementti
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PSR100KTQFH1L00 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus
Valm.
Lämpötilakerroin
0/ +100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,250" pit. x 0,120" lev. (6,35mm x 3,05mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)