LTR50UZPFLR750
DigiKeyn tuotenumero
846-LTR50UZPFLR750TR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-LTR50UZPFLR750CT-ND - Cut Tape (CT)
846-LTR50UZPFLR750DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LTR50UZPFLR750
Kuvaus
RES SMD 0.75 OHM 1% 2W 2010 WIDE
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
750 mOhms ±1% 1W Piirivastukset Leveä 2010 (5025 metrinen), 1020 Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus Paksukalvo
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
Leveä 2010 (5025 metrinen), 1020
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,197" lev. (2,50mm x 5,00mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,029" (0,73mm)