LTR18EZPJ102 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | LTR18EZPJ102 |
Kuvaus | RES SMD 1K OHM 5% 3/4W 1206 WIDE |
Valmistajan vakio toimitusaika | 8 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1 kOhms ±5% 0,75W, 3/4W Piirivastukset Leveä 1206 (3216 metrinen), 0612 Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | LTR18EZPJ102 -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä |
Valm. | Lämpötilakerroin ±200ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,063" pit. x 0,126" lev. (1,60mm x 3,20mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,026" (0,65mm) |