LTR18EZPJ101
DigiKeyn tuotenumero
RHM100ZTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RHM100ZCT-ND - Cut Tape (CT)
RHM100ZDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LTR18EZPJ101
Kuvaus
RES 100 OHM 5% 1.5W 1206 WIDE
Tarkka kuvaus
100 Ohms ±5% 1,5W Piirivastukset Leveä 1206 (3216 metrinen), 0612 Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LTR18EZPJ101 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,126" lev. (1,60mm x 3,20mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)