LTR18EZPFLR510
DigiKeyn tuotenumero
846-LTR18EZPFLR510TR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-LTR18EZPFLR510CT-ND - Cut Tape (CT)
846-LTR18EZPFLR510DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LTR18EZPFLR510
Kuvaus
RES 0.51 OHM 1% 1.5W 1206 WIDE
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
510 mOhms ±1% 1,5W Piirivastukset Leveä 1206 (3216 metrinen), 0612 Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus Paksukalvo
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
Leveä 1206 (3216 metrinen), 0612
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,126" lev. (1,60mm x 3,20mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,027" (0,68mm)