LTR18EZPFLR510 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | LTR18EZPFLR510 |
Kuvaus | RES 0.51 OHM 1% 1.5W 1206 WIDE |
Valmistajan vakio toimitusaika | 8 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 510 mOhms ±1% 1,5W Piirivastukset Leveä 1206 (3216 metrinen), 0612 Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus Paksukalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Ominaisuudet Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus |
Valm. | Lämpötilakerroin ±100ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,063" pit. x 0,126" lev. (1,60mm x 3,20mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,027" (0,68mm) |