GMR50HJBFMR033
DigiKeyn tuotenumero
846-GMR50HJBFMR033TR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-GMR50HJBFMR033CT-ND - Cut Tape (CT)
846-GMR50HJBFMR033DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GMR50HJBFMR033
Kuvaus
RES 0.033 OHM 1% 7W 2512
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 mOhms ±1% 4W Piirivastukset 2010 (5025 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Metallielementti
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 170°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2010 (5025 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Luokitukset
AEC-Q200
Toleranssi
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,098" lev. (5,00mm x 2,50mm)
Teho (wattia)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)