GMR50HJBFER015 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | GMR50HJBFER015 |
Kuvaus | RES 0.015 OHM 1% 7W 2512 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 15 mOhms ±1% 4W Piirivastukset 2010 (5025 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Metallielementti |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Ominaisuudet Autoteollisuus AEC-Q200 |
Valm. | Lämpötilakerroin ±25ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -65°C – 170°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 2010 (5025 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Luokitukset AEC-Q200 |
Toleranssi | Koko/mitat 0,197" pit. x 0,098" lev. (5,00mm x 2,50mm) |
Teho (wattia) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,022" (0,55mm) |