ESR10EZPJ101
DigiKeyn tuotenumero
RHM100KTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RHM100KCT-ND - Cut Tape (CT)
RHM100KDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ESR10EZPJ101
Kuvaus
RES 100 OHM 5% 1/2W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ESR10EZPJ101 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)