EDZVT2R6.2B
DigiKeyn tuotenumero
EDZVT2R6.2BTR-ND - Rullattu teippi (TR)
EDZVT2R6.2BCT-ND - Cut Tape (CT)
EDZVT2R6.2BDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EDZVT2R6.2B
Kuvaus
DIODE ZENER 6.2V 150MW EMD2
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 6.2 V 150 mW ±2% Kiinnitys pintaan EMD2
EDA/CAD-mallit
EDZVT2R6.2B -mallit
Impedanssi (maks.) (Zzt)
60 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 3 V
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Toleranssi
±2%
Päätuotenumero
Teho - maksimi
150 mW