EDZVFHT2R18B
DigiKeyn tuotenumero
EDZVFHT2R18BTR-ND - Rullattu teippi (TR)
EDZVFHT2R18BCT-ND - Cut Tape (CT)
EDZVFHT2R18BDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EDZVFHT2R18B
Kuvaus
DIODE ZENER 18V 150MW EMD2
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 18 V 150 mW ±2,19% Kiinnitys pintaan EMD2
EDA/CAD-mallit
EDZVFHT2R18B -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 13 V
Valm.
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Toleranssi
±2,19%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
150 mW
Impedanssi (maks.) (Zzt)
65 Ohms