BZX84B12VLYT116
DigiKeyn tuotenumero
846-BZX84B12VLYT116TR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-BZX84B12VLYT116CT-ND - Cut Tape (CT)
846-BZX84B12VLYT116DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84B12VLYT116
Kuvaus
DIODE ZENER 12V 250MW SOT23
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 12 V 250 mW ±1,67% Kiinnitys pintaan SOT-23
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
25 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 8 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Toleranssi
±1,67%
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23
Teho - maksimi
250 mW