BV1HB045EFJ-CE2
DigiKeyn tuotenumero
846-BV1HB045EFJ-CE2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-BV1HB045EFJ-CE2CT-ND - Cut Tape (CT)
846-BV1HB045EFJ-CE2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BV1HB045EFJ-CE2
Kuvaus
BUILT-IN CURRENT SENSING FUNCTIO
Tarkka kuvaus
Virtakytkin/ohjain 1:1 N-kanavatyyppi 21A 8-HTSOP-J
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
21A
Valm.
Rds päällä (tyyp.)
45mOhm
Ominaisuudet
Muuttumisnopeus ohjattu
Kytkimen tyyppi
Vikasuojaus
Virtarajoitus (säädettävä), avoimen kuorman tunnistus, ylikuumeneminen, oikosulku, UVLO
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Suhde - tulo:lähtö
1:1
Luokka
Autoteollisuus
Lähdön konfiguraatio
Korkea sivu
Hyväksyntä
AEC-Q100
Rajapinta
Päällä/Pois
Jännite - kuorma
6V – 28V
Pakkaus / kotelo
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
6V – 28V