BV1HAL45EFJ-E2
DigiKeyn tuotenumero
846-BV1HAL45EFJ-E2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-BV1HAL45EFJ-E2CT-ND - Cut Tape (CT)
846-BV1HAL45EFJ-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BV1HAL45EFJ-E2
Kuvaus
34 V BREAKDOWN VOLTAGE VARIABLE
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virtakytkin/ohjain 1:2 N-kanavatyyppi 10A 8-HTSOP-J
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BV1HAL45EFJ-E2 -mallit
Kategoria
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
Ei vaadita
Valm.
Virta - lähtö (maks.)
10A
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rds päällä (tyyp.)
45mOhm
Osan tila
Aktiivinen
Tulon tyyppi
Invertoimaton
Kytkimen tyyppi
Ominaisuudet
Muuttumisnopeus ohjattu
Lähtöjen lukumäärä
1
Vikasuojaus
Virran rajoitus (kiinteä), Ylikuumeneminen
Suhde - tulo:lähtö
1:2
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TJ)
Lähdön konfiguraatio
Korkea sivu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön tyyppi
N-kanavatyyppi
Valmistajan laitepakkaus
8-HTSOP-J
Rajapinta
Päällä/Pois
Pakkaus / kotelo
Jännite - kuorma
8V – 32V