BU33TD2WNVX-TL
DigiKeyn tuotenumero
BU33TD2WNVX-TLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
BU33TD2WNVX-TLCT-ND - Cut Tape (CT)
BU33TD2WNVX-TLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BU33TD2WNVX-TL
Kuvaus
IC REG LIN 3.3V 200MA 4SSON
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA SSON004X1010
EDA/CAD-mallit
BU33TD2WNVX-TL -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
60 µA
PSRR
70dB (1kHz)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tulojännite (maks.)
6V
Pakkaus / kotelo
4-UDFN avoin juotoskohta
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
SSON004X1010
Jännitehäviö (maks.)
0,42V @ 200mA