BU33SD2MG-MTR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BU33SD2MG-MTR |
Kuvaus | IC REG LINEAR 3.3V 200MA 5-SSOP |
Valmistajan vakio toimitusaika | 14 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA 5-SSOP |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | BU33SD2MG-MTR -mallit |
Kategoria | Virta - lepovirta (Iq) 80 µA |
Valm. | PSRR 68dB (1kHz) |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Ohjausominaisuudet Käyttöönotto |
Osan tila Aktiivinen | Suojausominaisuudet Ylivirta, Ylikuumeneminen |
Lähdön konfiguraatio | Toimintalämpötila -40°C – 105°C |
Lähdön tyyppi | Luokka Autoteollisuus |
Regulaattorien lukumäärä 1 | Hyväksyntä AEC-Q100 |
Tulojännite (maks.) 6V | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite - lähtö (min./kiinteä) 3,3V | Pakkaus / kotelo SC-74A, SOT-753 |
Jännitehäviö (maks.) 0,15V @ 100mA | Valmistajan laitepakkaus 5-SSOP |