BU33SD2MG-MTR
DigiKeyn tuotenumero
BU33SD2MGMTR-ND - Rullattu teippi (TR)
BU33SD2MGMCT-ND - Cut Tape (CT)
BU33SD2MGMDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BU33SD2MG-MTR
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 5-SSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA 5-SSOP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BU33SD2MG-MTR -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
80 µA
Valm.
PSRR
68dB (1kHz)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Lähdön tyyppi
Luokka
Autoteollisuus
Regulaattorien lukumäärä
1
Hyväksyntä
AEC-Q100
Tulojännite (maks.)
6V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Jännitehäviö (maks.)
0,15V @ 100mA