BU33SA5WGWZ-E2
DigiKeyn tuotenumero
846-BU33SA5WGWZ-E2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-BU33SA5WGWZ-E2CT-ND - Cut Tape (CT)
846-BU33SA5WGWZ-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BU33SA5WGWZ-E2
Kuvaus
IC REG LIN 3.3V 500MA UCSP30L1
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 500mA UCSP30L1
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BU33SA5WGWZ-E2 -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
80 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB (1kHz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
5V
Pakkaus / kotelo
4-XFBGA, CSPBGA
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
UCSP30L1
Jännitehäviö (maks.)
0,15V @ 100mA