BU12TD2WNVX-TL
DigiKeyn tuotenumero
BU12TD2WNVX-TLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
BU12TD2WNVX-TLCT-ND - Cut Tape (CT)
BU12TD2WNVX-TLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BU12TD2WNVX-TL
Kuvaus
IC REG LINEAR 1.2V 200MA
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BU12TD2WNVX-TL -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
60 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB (1kHz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
6V
Pakkaus / kotelo
4-UDFN avoin juotoskohta
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,2V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,9V @ 200mA