BR24G16NUX-3ATTR
DigiKeyn tuotenumero
BR24G16NUX-3ATTR-ND - Rullattu teippi (TR)
BR24G16NUX-3ATCT-ND - Cut Tape (CT)
BR24G16NUX-3ATDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BR24G16NUX-3ATTR
Kuvaus
IC EEPROM 16KBIT I2C 8VSON
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EEPROM Muisti IC 16Kbit I2C 1 MHz VSON008X2030
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BR24G16NUX-3ATTR -mallit
Kategoria
Muistirajapinta
I2C
Valm.
Kellotaajuus
1 MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kirjoitussyklin pituus - sana, sivu
5ms
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Syöttöjännite
1,6V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)