BM2LE080FJ-CE2 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BM2LE080FJ-CE2 |
Kuvaus | AUTOMOTIVE IPD, 2CH LOW SIDE SWI |
Valmistajan vakio toimitusaika | 22 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Virtakytkin/ohjain 1:1 N-kanavatyyppi 9A 8-SOP-J |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Rds päällä (tyyp.) 80mOhm |
Valm. | Tulon tyyppi Invertoimaton |
Osan tila Aktiivinen | Vikasuojaus Virran rajoitus (kiinteä), Ylikuumeneminen, UVLO |
Kytkimen tyyppi | Toimintalämpötila -40°C – 150°C (TJ) |
Lähtöjen lukumäärä 2 | Luokka Autoteollisuus |
Suhde - tulo:lähtö 1:1 | Hyväksyntä AEC-Q100 |
Lähdön konfiguraatio Matala sivu | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Lähdön tyyppi N-kanavatyyppi | Valmistajan laitepakkaus 8-SOP-J |
Jännite - kuorma 3V – 5,5V | Pakkaus / kotelo |
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd) Ei vaadita | Päätuotenumero |
Virta - lähtö (maks.) 9A |