BM2LE080FJ-CE2
DigiKeyn tuotenumero
846-BM2LE080FJ-CE2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-BM2LE080FJ-CE2CT-ND - Cut Tape (CT)
846-BM2LE080FJ-CE2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BM2LE080FJ-CE2
Kuvaus
AUTOMOTIVE IPD, 2CH LOW SIDE SWI
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virtakytkin/ohjain 1:1 N-kanavatyyppi 9A 8-SOP-J
Kategoria
Rds päällä (tyyp.)
80mOhm
Valm.
Tulon tyyppi
Invertoimaton
Digi-Reel®
Ominaisuudet
Kuorman purku, Muuttumisnopeus ohjattu
Osan tila
Aktiivinen
Vikasuojaus
Virran rajoitus (kiinteä), Ylikuumeneminen, UVLO
Kytkimen tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Lähtöjen lukumäärä
2
Luokka
Autoteollisuus
Suhde - tulo:lähtö
1:1
Hyväksyntä
AEC-Q100
Lähdön konfiguraatio
Matala sivu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön tyyppi
N-kanavatyyppi
Valmistajan laitepakkaus
8-SOP-J
Jännite - kuorma
3V – 5,5V
Pakkaus / kotelo
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
Ei vaadita
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
9A