BD33FA1FP3-ZTL
DigiKeyn tuotenumero
BD33FA1FP3-ZTLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
BD33FA1FP3-ZTLCT-ND - Cut Tape (CT)
BD33FA1FP3-ZTLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BD33FA1FP3-ZTL
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT89-3
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 100mA SOT-89-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BD33FA1FP3-ZTL -mallit
Kategoria
Jännitehäviö (maks.)
3V @ 100mA
Valm.
Lähtövirta
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
700 µA
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Pehmeä startti
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-25°C – 85°C (TA)
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
TO-243AA
Tulojännite (maks.)
25V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-89-3
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V