BD18347EFV-EVK-101
BD18347EFV-EVK-101
DigiKeyn tuotenumero
846-BD18347EFV-EVK-101-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BD18347EFV-EVK-101
Kuvaus
EVAL BOARD FOR BD18347
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
BD18347 4 ei-erotettua lähtöä lähtöä LED-ohjaimen arviointialusta
Kategoria
Lähtöjännite
40V
Valmistaja
Rohm Semiconductor
Ominaisuudet
Himmennettävä
Pakkaustapa
Irtotavara
Jännite - tulo
5,5V – 20V
Osan tila
Aktiivinen
Sisältö
Piirilevyt
Virta - lähtö/kanava
100mA