2SCR554P5T100
DigiKeyn tuotenumero
2SCR554P5T100TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2SCR554P5T100CT-ND - Cut Tape (CT)
2SCR554P5T100DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
2SCR554P5T100
Kuvaus
TRANS NPN 80V 1.5A MPT3
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Transistorit - bipolaari (BJT) - yksittäiset NPN 80 V 1.5 A 300MHz 500 mW Kiinnitys pintaan MPT3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
2SCR554P5T100 -mallit
Kategoria
DC-virtavahvistus (hFE) (min.) @ Ic, Vce
120 @ 100mA, 3V
Valm.
Teho - maksimi
500 mW
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Taajuus - siirtymä
300MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Virta - kollektori (Ic) (maks.)
1.5 A
80 V
Valmistajan laitepakkaus
MPT3
Vce-saturaatio (maks.) @ Ib, Ic
300mV @ 25mA, 500mA