MM3Z5V6C | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 2156-MM3Z5V6C-ND |
Valmistaja | Fairchild Semiconductor |
Valmistajan tuotenumero | MM3Z5V6C |
Kuvaus | DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323F |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit - Zener 5.6 V 200 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-323F |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Impedanssi (maks.) (Zzt) 37 Ohms |
Valm. | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 900 nA @ 2 V |
Pakkaustapa Irtotavara | Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 1 V @ 10 mA |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -65°C – 150°C |
Jännite - zener (nim.) (Vz) | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Toleranssi ±5% | Pakkaus / kotelo |
Teho - maksimi 200 mW | Valmistajan laitepakkaus SOD-323F |