EL8201ISZ-T13
DigiKeyn tuotenumero
2156-EL8201ISZ-T13-ND
Valmistaja
Intersil
Valmistajan tuotenumero
EL8201ISZ-T13
Kuvaus
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tavallinen (yleiskäyttöinen) Vahvistimet 2 Piiriä Kiskosta kiskoon 8-SOIC
Kategoria
Virta - biastulo
1.6 µA
Valm.
Jännite - tulon offset
800 µV
Sarja
Virta - syöttö
2mA (x2 kanavaa)
Pakkaustapa
Irtotavara
Virta - lähtö/kanava
65 mA
Osan tila
Aktiivinen
Jännitealue (min.)
3 V
Vahvistimen tyyppi
Jännitealue (maks.)
5 V
Piirien lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Lähdön tyyppi
Kiskosta kiskoon
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Muuttumisnopeus
200V/µs
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Vahvistus-kaistanleveys-tulo
100 MHz
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
-3 db:n kaistanleveys
200 MHz