SM-RVT50HQTNWN00
DigiKeyn tuotenumero
5436-SM-RVT50HQTNWN00-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SM-RVT50HQTNWN00
Kuvaus
5.0" RGB, HB, IPS, NO METAL FRAM
Tarkka kuvaus
Ei kosketusta Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri, IPS (In-Plane Switching) RGB 5" (127,00mm) 800 x 480 (WVGA)
Pikselit
800 x 480 (WVGA)
Pakkaustapa
Kotelo
Rajapinta
RGB
Ohjaimen tyyppi
ST7262-G4
Kosketusnäyttö
Ei kosketusta
Pisteen koko
0,14mm lev. x 0,14mm kork.
Näytön diagonaalinen koko
5" (127,00mm)
Pisteiden väli
0,14mm lev. x 0,14mm kork.
Katselualue
120,70mm lev. x 75,80mm kork.