SM-RVT101HVSNWN00
SM-RVT101HVSNWN00
DigiKeyn tuotenumero
5436-SM-RVT101HVSNWN00-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SM-RVT101HVSNWN00
Kuvaus
STM32,10.1" HB,IPS
Tarkka kuvaus
Ei kosketusta Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri, IPS (In-Plane Switching) 10,1" (256,54mm) 1280 x 800 (WXGA1)
Kategoria
Katselualue
220,06mm lev. x 138,70mm kork.
Pikselit
1280 x 800 (WXGA1)
Ohjaimen tyyppi
STM32H757XIH6
Kosketusnäyttö
Ei kosketusta
Pisteiden väli
0,17mm lev. x 0,17mm kork.
Näytön diagonaalinen koko
10,1" (256,54mm)