SM-RVT101HVSNWC00-B V1.0A
SM-RVT101HVSNWC00-B V1.0A
DigiKeyn tuotenumero
5436-SM-RVT101HVSNWC00-BV1.0A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SM-RVT101HVSNWC00-B V1.0A
Kuvaus
STM32, 10.1" HB,IPS, CTP, OPTICA
Tarkka kuvaus
Kapasitiivinen Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri, IPS (In-Plane Switching) I2C 10,1" (256,54mm) 1280 x 800 (WXGA1)
Kategoria
Katselualue
217,96mm lev. x 136,60mm kork.
Pikselit
1280 x 800 (WXGA1)
Osan tila
Aktiivinen
Rajapinta
I2C
Kosketusnäyttö
Kapasitiivinen
Näytön diagonaalinen koko
10,1" (256,54mm)
Pisteiden väli
0,17mm lev. x 0,17mm kork.