SM-RVT101HVSFWCA0
SM-RVT101HVSFWCA0
DigiKeyn tuotenumero
5436-SM-RVT101HVSFWCA0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SM-RVT101HVSFWCA0
Kuvaus
STM32, 10.1" HB,IPS,ATOUCH CG,ME
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kapasitiivinen Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri, IPS (In-Plane Switching) I2C 10,1" (256,54mm) 1280 x 800 (WXGA1)
Kategoria
Katselualue
217,96mm lev. x 136,60mm kork.
Valmistaja
Riverdi
Taustavalo
LED - valkoinen
Pakkaustapa
Kotelo
Pikselit
1280 x 800 (WXGA1)
Osan tila
Aktiivinen
Rajapinta
I2C
Näytön tyyppi
TFT - väri, IPS (In-Plane Switching)
Ohjaimen tyyppi
Näyttötila
Transmissiivinen
Grafiikan väri
Punainen, Vihreä, Sininen (RGB)
Kosketusnäyttö
Kapasitiivinen
Taustaväri
Musta
Näytön diagonaalinen koko
10,1" (256,54mm)
Pisteiden väli
0,17mm lev. x 0,17mm kork.