SSD-100A-R
DigiKeyn tuotenumero
118-SSD-100A-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SSD-100A-R
Kuvaus
SHUNT CUR 100A 24BIT ISOL RS-485
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit 100A 1 kanavaa Virta-anturi Kaksisuuntainen Moduuli
Kategoria
Taajuus
DC − 5kHz
Valm.
Lineaarisuus
±0,1%
Sarja
Tarkkuus
±0,1%
Pakkaustapa
Pussi
Syöttöjännite
5V – 60V
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö (maks.)
55mA (tyyp.)
Mittaukseen
DC
Toimintalämpötila
-40°C – 115°C