RSA-10-100 | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 118-RSA-10-100-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | RSA-10-100 |
Kuvaus | RES CHAS MNT 0.01 OHM .25% 1W |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10 mOhms ±0,25% 1W Metallielementti Koteloidut vastukset |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | RSA-10-100 -mallit |
Kategoria | Lämpötilakerroin ±15ppm/°C |
Valm. | Toimintalämpötila -40°C – 60°C |
Sarja | Ominaisuudet Virran tunnistus, Pulsseja kestävä |
Pakkaustapa Kotelo | Kiinnitysominaisuus Laipat |
Osan tila Aktiivinen | Koko/mitat 2,000" pit. x 1,252" lev. (50,80mm x 31,80mm) |
Resistanssi 10 mOhms | Korkeus - asennettuna (maks.) 1,700" (43,18mm) |
Toleranssi ±0,25% | Johtimen tyyppi M4-kierteitetty |
Teho (wattia) 1W | Pakkaus / kotelo Suorakulmainen kotelo |