MT5-0R005F1-TR14
DigiKeyn tuotenumero
696-MT5-0R005F1-TR14TR-ND - Rullattu teippi (TR)
696-MT5-0R005F1-TR14CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MT5-0R005F1-TR14
Kuvaus
RES 0.005 OHM 1% 5W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5 mOhms ±1% 5W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Virran tunnistus, Liekinkestävä, Kosteutta kestävä, Ei-indusoiva, Pulsseja kestävä, Turva Metallielementti
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MT5-0R005F1-TR14 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Koostumus
Sarja
Ominaisuudet
Virran tunnistus, Liekinkestävä, Kosteutta kestävä, Ei-indusoiva, Pulsseja kestävä, Turva
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,335" halk. x 0,890" pit. (8,51mm x 22,61mm)