MT5-0R005F1-TR14 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | MT5-0R005F1-TR14 |
Kuvaus | RES 0.005 OHM 1% 5W AXIAL |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 5 mOhms ±1% 5W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Virran tunnistus, Liekinkestävä, Kosteutta kestävä, Ei-indusoiva, Pulsseja kestävä, Turva Metallielementti |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | MT5-0R005F1-TR14 -mallit |
Kategoria | Teho (wattia) |
Valm. | Koostumus |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) | Pakkaus / kotelo |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus Aksiaalinen |
Resistanssi | Koko/mitat 0,335" halk. x 0,890" pit. (8,51mm x 22,61mm) |