MT1A-0R05F2
DigiKeyn tuotenumero
696-1731-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MT1A-0R05F2
Kuvaus
RES 0.05 OHM 1% 1W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50 mOhms ±1% 1W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Virran tunnistus, Liekinkestävä, Kosteutta kestävä, Ei-indusoiva, Pulsseja kestävä, Turva Metallielementti
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MT1A-0R05F2 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Koostumus
Sarja
Ominaisuudet
Virran tunnistus, Liekinkestävä, Kosteutta kestävä, Ei-indusoiva, Pulsseja kestävä, Turva
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,118" halk. x 0,430" pit. (3,00mm x 10,92mm)