CAR0805-100KB2 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Stackpole Electronics Inc
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Stackpole Electronics Inc
Varastossa: 23 035
Tekniset tiedot
TE Connectivity Passive Product
Parannus
YAGEO
Parannus
Bourns Inc.
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Vishay
Varastossa: 481
Vishay
Vishay Dale Thin Film
100 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Ohutkalvo
CAR0805-100KB2
DigiKeyn tuotenumero
CAR0805-100KB2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CAR0805-100KB2
Kuvaus
RES SMD 100K OHM 0.1% 1/10W 0805
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CAR0805-100KB2 -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Vanhentunut
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)