BRS500-2RJ8
DigiKeyn tuotenumero
696-1901-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BRS500-2RJ8
Kuvaus
RES CHAS MNT 2 OHM 5% 500W
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Ohms ±5% 500W Metallivuoraus Koteloidut vastukset
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BRS500-2RJ8 -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
260ppm/°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 200°C
Sarja
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Pakkaustapa
Kotelo
Kiinnitysominaisuus
Ruuviaukot
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
12,992" pit. x 3,150" lev. (330,00mm x 80,00mm)
Resistanssi
2 Ohms
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,472" (12,00mm)
Toleranssi
±5%
Johtimen tyyppi
Johdot
Teho (wattia)
500W